Srpen 2011

Můj příběh

31. srpna 2011 v 20:56 | zanetseifertrtova

muj život je uš od začatku k ničemu por? muj brach prej strašně hodnej ale doktoři na něk kašlali byl nemocnej voziliho z liberce do prahy kreteni mněl rakovinu v liberci tu operaci dřiv dělat nemohli v liberci řekli at o operujou v paraze v praze jeden dost blbej doktor řek simuluje do tydne ochrnul a před vanoce roku 1996 umřel na rakovinu druha rana byl mně a mí sestřence rok a naše babička umřela znaši rodiny ji každy znal ale mi be moje babička mněla silne astmA ALE UMŘELA NA SEL HÁNI SRDCE .


Percy Jackson

31. srpna 2011 v 20:50
má ve škole věčně problémy. To je ale to nejmenší, co mu teď dělá starosti. Sice je právě začátek 21. století, ale zdá se, že antičtí bohové z bájného Olympu se rozhodli sestoupit ze svých trůnů a tím i vstoupit do Percyho života. Percy se totiž z ničeho nic dozvídá, že jeho skutečným otcem je Poseidon, bůh moří a vodního živlu. A to mimo jiné znamená, že Percy je napůl člověk, napůl bůh. Aby toho nebylo málo, nejvyšší z bohů, samotný Zeus, Percyho obviní, že ukradl jeho magickou hůl ukrývající blesky… a o níž se bez nadsázky dá říct, že jde o nejstarší zbraň hromadného ničení. Percy se proto musí připravit na nejnáročnější dobrodružství ve svém životě a karty pro něj nemůžou být rozdány nepříznivěji. Nad celým světem se začnou stahovat zkázonosné mraky a tak se Percy vypraví do Tábora Napůl Vyvolených (Camp Half Blood), kde se musí naučit ovládat své nově nabyté schopnosti a dovednosti, aby i díky nim dokázal zabránit hrozící zničující válce mezi bohy. Během výcviku se skamarádí s dalšími mladými polobohy - válečnicí Annabeth, která hledá svoji matku a s kamarádem z dětství a svým ochráncem, Groverem, což je ve skutečnosti statečný, ale značně nezkušený satyr. Percy se s kamarády vydá na transkontinentální výpravu, která je zavede nejen šest set pater nad střechy New Yorku, do výšin bájného paláce na vrcholu Olympu, ale také do pekelného podzemí ukrývajícího se ve skalách za slavným nápisem Hollywood. Na úspěchu jejich cesty závisí osud celého světa i život Percyho matky, kterou se pokusí zachránit ze samých hlubin ohnivého podsvětí. Fantastické dobrodružství natočil režisér Chris Columbus (Harry Potter a kámen mudrců, Harry Potter a Tajemná komnata) podle stejnojmenné knižní série Ricka Riordana. Všech pět dílů této knižní série se okamžitě stalo bestsellery.

co ???

27. srpna 2011 v 22:35 | zanetseifertrtova

jediná divná otáska od kud je buch nemohlo se z ničeho nic stát něco musel mít rodiče a ty zase rodiče a ty zase rodiče a ty zase rodiče pořát dokola není to nesmisl trochu nemoho se z niče ho nic něco stát


šnek

27. srpna 2011 v 1:27 | zanetseifertrtova |  obrazky :)

Tak takle rychle bych chtěla běhat katy :D :D :D :D teda sprintovat


V náručí ďábla

26. srpna 2011 v 22:00 | zanetseifertrtova

Angel přišel na svět v New Yorku, kam jeho matka Esperanza před lety utekla. Příběh začíná v době, kdy si jako služebná v domácnosti Acerů v Mexiku začala románek s jejich synem Martinem. Poté, co se rodina Acerů dozvěděla, že je Esperanza těhotná, chtějí, aby šla na potrat na soukromou kliniku. Odtud Esperanza s pomocí přátel uprchne do Miami, kde se na čas usadí. Po nějaké době se rozhodne odjet do New Yorku, kde se jí však nic nedaří. Po příjezdu je okradena. Bez dokladů a bez možnosti se dorozumět je sama na autobusovém nádraží, kde se jí s pomocí náhodného kolemjdoucího narodí syn Angel Salvador.

Hlavní hrdina Angel, známý pod přezdívkou El Diablo, vyrůstal na ulici, která se stala jeho domovem. Potuloval se jako zlodějíček a v dospělosti se zapletl s partou kriminálníků. Kvůli závažné trestné činnosti gangu se dostal do vězení, odkud se mu snaží pomoci atraktivní právnička Manuela. Ta chce soudce přesvědčit, že má Angel dobré srdce a že si zaslouží druhou šanci.

Krátce po propuštění začíná Angel nový život. Vrací se na místo, kde žil, a zjistí, že jeho matka dluží peníze vůdci gangu Leónovi, pro kterého pracoval a kvůli kterému se dostal do vězení. Aby mohl splatit dluhy, nabízí mu León, ať se zapojí do velké loupeže. Angel nemá jinou možnost, a tak se rozhodne loupež naplánovat do nejmenších detailů. Osud se však rozhodne zamíchat kartami - a tato noc změní život hlavního hrdiny navždy.

aduš

24. srpna 2011 v 20:34 | zanetseifertrtova

jak dlou hojí znám no toje asi letos 5 let znám adu motejlkovou

no cosmese nasmli za ty roky jábich mněla uš 16 infarkt zní ona zemně taky mi dicky něco plácnem a máme stoho vánoce tohle pišu jen a by jdnou sme mněli pamatku na dosmrti no i vnoučata posmrti nebo ostatní věděli že jsem žili něj kámoška JE PROMNĚ UŠ 5 LET a připa dámi že že omně ví víc neš já o sobě hihihih fakt takou nej kámošku maám jen ja no z semilskýho okresu hhihh


Futurama

23. srpna 2011 v 19:01
Odehrává se sice v budoucnosti, hlavní roli ovšem hraje satirický humor trefující se do věcí současných nebo nadčasových.

Poslíček s pizzou Fry je typická nula. Nic nedokázal, jeho práce ho nebaví, přítelkyně ho podvádí. Pak je ale omylem na tisíc let zmražen, a všechno se změní. Nenáviděným poslíčkem sice zůstane i v budoucnosti, tentokrát ovšem na vesmírné lodi svého praprapraprapraprapra... prasynovce, poněkud ztřeštěného postaršího vědce.

Jeho nejlepším přítelem se stane nenávistný alkoholik robot Bender a věčně nedostupným objektem zájmu sexy jednooká mimozemšťanka Leela. Fry je kupodivu rychle přijat svým praprasynovcem a z kolegů se mu stává nová rodina, kterou v minulosti vlastně neměl.

Zažívá neuvěřitelná dobrodružství na cestách vesmírnou lodí, ve které doručují nejrůznější zásilky do všech koutů vesmíru. Taky například ochutná, jaké to je být odporně bohatý. Z pár centů, které měl na účtu, se totiž během tisíce let úroků staly miliardy.

Peníze však Fryovi štěstí nepřinesou. A proto se raději vrátí do vyjetých kolejí života neambiciózní nuly. Ke štěstí mu stačí přátelství s praštěným robotem a pocit, že je k něčemu dobrý. Ještě tu Leelu kdyby nějak přesvědčil, aby ho milovala, kvůli tomu by snad byl ochotný i uzavřít smlouvu s Roboďáblem...

Čarodějky

23. srpna 2011 v 17:47 | zanetseifertrtova
A to čarovat! Piper, Prue a Phoebe bydlí ve starém, ale velmi prostorném domě po babičce. Ta jim na půdě nechala magickou Knihu kouzel, která jim radí jak míchat kouzelné lektvary, jak připravovat složitá kouzla nebo jim dokáže prozradit detailní informace o každém démonovi, s nímž se už bohužel brzy setkají. Každá ze sester má unikátní magické schopnosti, které se časem vyvíjejí. Dívky jsou nuceny se smířit s existencí takových nevšedních darů, které dostaly do vínku, ať se jim to líbí, nebo ne. Jejich mimořádné možnosti je totiž přímo předurčují k ochraně života, každý den někoho nebo něco zachraňují, a tak pravidelně bojují s démony a zlem, které proudí na Zemi téměř nepřetržitě.

Velký výskyt temných sil se soustřeďuje právě v San Francisku, kde sestry žijí. Půvabný trojlístek je nejmocnější, když spojí a ztrojnásobí své síly. Každá z děvčat totiž umí něco jiného. Jedna umí odhazovat věci pouhou myšlenkou, druhá dokáže zastavit čas, třetí věští budoucnost. A to jsou schopnosti, které rozhodně stojí za vidění! Slečny mohou operovat i samotné, nicméně když jde do tuhého, musejí si navzájem pomáhat. Jejich soukromé problémy se většinou samozřejmě týkají opačného pohlaví. Každý druhý muž je totiž zákeřným démonem, který se pokouší přes dvoření a lichotky vetřít mezi zázračné sesterské trio, oslabit je a zničit.

Buffy, přemožitelka upírů

23. srpna 2011 v 17:45 | zanetseifertrtova
Osud volí z každé generace dívek jednu vyvolenou, jejímž úkolem je bojovat proti upírům, démonům a jiným silám temnot. Současnou Přemožitelkou je Buffy Summersová, které je stejně jako těm předchozím přidělen Pozorovatel. Ten ji nejen chrání, ale také učí a cvičí. V dlouhé linii bojovnic je však Buffy první, které pomáhají věrní přátelé. Přemožitelky totiž mají svou výjimečnost ukrývat před ostatními, aby je nepřivedly do nebezpečí. Jenže vysvětlete to Willow a Xanderovi, nejlepším kamarádům! Snad právě díky tomu, že není na vše sama, je Buffy tou nejsilnější Přemožitelkou, jaká kdy žila. Má totiž za co bojovat. Později dokonce najde i lásku svého života, upíra Angela, kterému kdysi cikáni vrátili duši, aby trpěl za své hříchy.

stmívání

23. srpna 2011 v 17:38 | zanetseifertrtova |  obrazky :)
k